Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 19:07
NieR Replicant
922V

NieR Replicant na długiej rozgrywce. Sony promuje tytuł Square Enix

Jedną z najważniejszych premier kwietnia jest NieR Replicant, więc Square Enix za sprawą Sony promuje grę. Już dzisiaj możemy zerknąć dłuższy fragment rozgrywki, który pozwala nam sprawdzić kilka ulepszonych lokacji.

Square Enix potwierdziło w zeszłym tygodniu zakończenie prac nad NieR Replicant, więc fani mogą szykować się na wielki debiut oczekiwanej od dawna pozycji. Gra została znacząco odświeżona, ponieważ deweloperzy nie tylko zadbali o poprawioną oprawę, ale dorzucą do produkcji nawet wcześniej niedostępny fragmenty przygody.

Sony postanowiło przygotować graczy na premierę i opublikowało ponad 15-minutowy fragment rozgrywki. Zobaczycie tutaj sporo ładnych miejscówek, a nawet japoński producent postanowił pokazać kilka pojedynków.

Już wcześniej Roger miał okazję wychwalać NieR Replicant i najnowszy gameplay powinien uspokoić fanów – tytuł wygląda tak jak powinien i zapewni zainteresowanym mnóstwo przyjemnej rozgrywki.

Premiera NieR Replicant ver.1.22474487139… będzie idealną okazją dla graczy, którzy nie zapoznali się z pierwowzorem, a świetnie bawili się w NieR Automata. Teraz gracze otrzymają dodatkowe informacje dotyczące świata i ponownie będą uczestniczyć w wielu dynamicznych starciach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic