Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2021 18:20
NieR Replicant ver.1.22474487139…
672V

NieR Replicant otrzyma sporo nowej zawartości. Twórcy pokazują atrakcje

NieR Replicant nie jest zwykłym odświeżeniem. Deweloperzy zapewnią szereg nowości, które sprawią, że nawet wielcy fani oryginału z przyjemnością zapoznają się z odrestaurowaną historią. Zobaczcie zwiastun zapowiadający ciekawą zawartość.

NieR Replicant ver.1.22474487139… intryguje graczy zwiastunami oraz rozgrywką, ale Square Enix chce mieć pewność, że wszyscy zainteresowani będą w pełni gotowi na zaproponowane atrakcje. Deweloperzy nie tylko odświeżyli grafikę, ale zapewnią również sporo zawartości, która nie była dostępna od premiery w oryginalnej wersji gry.

Zainteresowani mogą liczyć na szereg strojów (nawet z NieR Automaty) oraz dodatkowy dungeon, który pierwotnie był dostępny w formie DLC do pierwotnej wersji produkcji. Deweloperzy odświeżyli także soundtrack oraz zadbali o zupełnie nowy fabularny epizod zatytułowany „Mermaid” – wiele na to wskazuje, że na końcu tej historii zmierzymy się z potężnym bossem.

Przynajmniej na papierze możemy potwierdzić, że Square Enix nie zawiodło, a już wkrótce otrzymamy ostateczne opinie dotyczące gry. Jeśli nie możecie się doczekać recenzji – przeczytajcie pierwsze wrażenia Rogera. Nasz naczelny przygotowuje już pełny tekst, z którym zapoznacie się jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic