Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2021 17:21
Chicken Police: Paint it Red
543V

Through the Darkest of Times i Chicken Police Paint it Red w rękach Koch Media. Gry otrzymają wsparcie

Koch Media Poland zajmie się dostarczeniem na rynek dwóch niezależnych produkcji. Gracze mogą szykować się na premiery Through the Darkest of Times i Chicken Police: Paint it Red, ponieważ oba tytuły trafią na rynek w następnych miesiącach. Poznajcie szczegóły.

Koch Media Poland wziął pod swoje skrzydła dwie niezależne produkcje przygotowane przez niezależne studia. Już w maju zainteresowani zagrają w Through the Darkest of Times, czyli najnowszą pozycję studia Paintbucket Games. Jest to strategia osadzona w realiach historycznych, a zadaniem twórców było przedstawienie szarej codzienności mieszkańców III Rzeszy. Gracze w tym wypadku nie mogą marzyć o wygraniu wojny i powstrzymaniu nazistowskich zbrodni, ale ich zadaniem będzie ocalenie jak najwięcej ludzkich istnień.

„Jest 1933 rok, a ty przewodzisz niewielkiej komórce berlińskiego ruchu oporu – grupie zwyczajnych ludzi, żydów, katolików i komunistów, ale przede wszystkim patriotów, którzy nie potrafią stać z założonymi rękami. Twoim celem jest partyzancka walka z reżimem – dystrybucja ulotek z informacjami o prawdziwych zamiarach nazistów, malowanie haseł na ścianach, sabotaż, uzyskiwanie informacji i rekrutacja nowych zwolenników. Wszystko to w ukryciu, ponieważ w przypadku wykrycia przez siły rządowe członkowie twojej grupy znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie”.

Through the Darkest of Times zamierza wyłącznie na PC i produkcja będzie dostępna od 11 maja.

Drugą propozycją zmierzającą na rynek dzięki Koch Media Poland jest Chicken Police: Paint it Red – w tym wypadku studio The Wild Gentlemen zaproponuje historię dwóch detektywów, którzy dekadę temu świętowali sukces za sukcesem, ale teraz nie są już w najlepszej formie. Sonny Featherland i Marty MacChicken muszą jednak stanąć na wysokości zadania, by rozwiązać nową sprawę.

„Chicken Police to bogata w historię i pełna dialogów gra łącząca elementy powieści graficznych oraz klasycznych gier przygodowych. Zbieraj wskazówki, szukaj dowodów i przesłuchuj podejrzane postacie w mieście, aby użyć tego, co znajdziesz przeciwko nim! Odwiedź ponad 30 lokalizacji i poznaj tyle samo unikalnych postaci w mieście Clawville, a następnie rozwiąż sprawę.”

Tytuł zaoferuje „dziwaczny, intrygujący styl wizualny stworzony przez połączenie prawdziwych zdjęć z fotorealistycznymi tłami 3D”, a deweloperzy zadbali o ponad 8 godzin mówionych dialogów.

Chicken Police: Paint it Red zadebiutuje 15 czerwca i pozycja będzie dostępna na PlayStation 4, Nintendo Switchu i PC.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Chicken Police: Paint it Red Koch Media Poland Through the Darkest of Times