Wolfenstein: Blade of Agony. Po 6 latach pracy gra gotowa do pełnej premiery

News
2078V
Wolfenstein: Blade of Agony. Po 6 latach pracy gra gotowa do pełnej premiery
Bartosz Dawidowski | 19.04.2021, 11:31

Proces tworzenia Wolfenstein: Blade of Agony zakończy się już na dniach. Deweloperzy tej fanowskiej produkcji, inspirowanej Wolfenstein 3D, publikują ostatni zwiastun przed premierą. 

Wolfenstein: Blade of Agony to projekt tworzony przez grupę fanów Wolfensteina 3D i Dooma. Miłośnicy staroszkolnych strzelanek FPP wykorzystują w swoim dziele modele graficzne z tych starych produkcji, dorzucając do całości nowoczesne elementy wizualne i oprawę 3D.

Po wydaniu 2 rozdziałów Wolfenstein: Blade of Agony doczeka się w końcu wielkiego finału. Rozdział 3, nazwany "The Final Confrontation" pojawi się w cyfrowej dystrybucji na PC 30 kwietnia 2021 r.

Rozdział 3 to nie tylko pakiet 16 nowych misji. Autorzy zadbali również o aktualizację poprzednio wydanych etapów, dzięki czemu 30 kwietnia będziemy cieszyć się z ulepszonego SI (przeciwnicy zaczną wykonywać uniki) i z ulepszonej grafiki (lepsze shadery) oraz nowej broni. Oczywiście fanowski projekt będzie można pobrać w całości za darmo. Summa summarum dostaniemy w Wolfenstein: Blade of Agony 30 kwietnia 35 etapów do zaliczenia. Prace nad tym dziełem standalone trwały 6 lat.

Pliki z grą pobrać będzie można tutaj.

Źródło: https://boa.realm667.com/

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper