Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2021 15:30
Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną klasyfikacja
810V

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną zadebiutuje w nowym wydaniu jeszcze w tym roku? Film został sklasyfikowany

Biorąc pod uwagę, że wyczekiwane odświeżenie horrorowego klasyku doczekało się klasyfikacji wiekowej, można liczyć, że premierą będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. 

Fani horrorów związani z popkulturą nie mogą ostatnio narzekać. Przecież już za moment dojdzie do długo wyczekiwanej premiery gry Resident Evil Village, a jakby tego było mało, cały czas pojawiają się zupełnie nowe zwiastuny filmów grozy, na które warto zwrócić uwagę (jak choćby prezentowany niedawno "The Night House"). To zdecydowanie dobry okres dla amatorów strachu. 

Teraz okazuje się, że nowa wersja "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną" może również zadebiutować jeszcze w tym roku, co jest powodem do jeszcze większej radości dla fanów gatunku. Produkcja dostała oficjalne klasyfikację wiekową na Film Ratings, więc można wnioskować, że jest już coraz bliżej premiery. Został oczywiście oznaczony kategorią "R" za "brutalną i krwawą przemoc i elementy gore oraz wulgarny język".

Choć wciąż nie wiemy wiele o samej produkcji, to doniesienia przekonują, że historia ma być odświeżeniem oryginału znanego z 1974 roku. Podobny zabieg miał miejsce przy okazji marki "Halloween" i przyjął się całkiem dobrze. Pozostaje mieć nadzieję, że tu będzie tylko lepiej, a nowa wersja zdoła na nowo rozkochać w sobie całą masę fanów. Osobiście bardzo chętnie udałbym się do kina na mocny seans w stylu pierwowzoru, który zdążył się nieco zestarzeć. 

Źródło: https://comicbook.com/horror/news/texas-chainsaw-massacre-sequel-title-details-rating-revealed-confirmed/

Tagi: film horror ocena Teksańska Masakra