Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 00:06
Resident Evil Village
2783V

Resident Evil Village wygląda świetnie! Zwiastun potwierdza mroczną atmosferę gry

Capcom właśnie zaprezentował nowe ujęcia z Resident Evil Village. Produkcja może okazać się jednym z najważniejszych horrorów ostatnich lat, ponieważ deweloperzy zadbali o świetną atmosferę. Zobaczcie materiał i poznajcie szczegóły.

Capcom od kilku lat notuje sukces za sukcesem i przynajmniej aktualnie Resident Evil Village wygląda niczym produkcja, która powinna podtrzymać świetną passę japońskiego studia. Wcześniej zobaczyliśmy materiał prezentujący system związany z polowaniami, a teraz deweloperzy pokazali kolejne fragmenty oczekiwanej gry.

Na dobry początek Capcom zaprezentował świetnie wyglądający zwiastun, który pokazał serię nowych scen – Ethan zmierzy się ze zróżnicowanymi przeciwnikami, ale na pewno trzeba zauważyć szereg ciekawych postaci. Produkcja wygląda naprawdę dobrze.

Capcom potwierdził, że nowe demo zostanie udostępnione tylko w wybranym terminie i gracze otrzymają 60 minut, by sprawdzić zaprezentowany wycinek. Posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 otrzymają wcześniejszy dostęp do rozgrywki – klienci Sony mogą już dzisiaj pobrać demo.

Na imprezie zapowiedziano także Resident Evil Village Mercenaries – jest to specjalny tryb oferujący dynamiczniejszą akcję. Gracze w tym wypadku mogą liczyć na sporo strzelania, personalizację broni oraz wypełnianie szybkich misji, podczas których staniemy do walki z większymi grupami rywali. Ethan może w tym wypadku również skorzystać ze specjalnych ulepszeń. Twórcy zapowiadają rozgrywkę pełną niespodzianek – będzie to propozycja dla fanów, którzy liczą na wyzwania.

Zapowiedziano nawet Resident Evil 4 VR, który trafi na Oculusa:

Zwiastun:

Resident Evil 8 Village - The Mercenaries

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village