Iza Łęcka Iza Łęcka 30.03.2021 12:55
The Night House zwiastun
709V

The Night House może przerazić. Horror z intrygującą koncepcją zaprezentowany na zwiastunie

Zmierzający na wielki ekran „The Night House” doczekał się klimatycznego zwiastuna potwierdzającego niezwykle interesujący koncept stworzony przez Bena Collinsa i Luke'a Piotrowskiego. Zobaczcie materiał wideo.

„The Night House” to jeden z przykładów filmów, który nie mógł zadebiutować na wielkim ekranie, ale został już zaprezentowany na Sundance Film Festival. Horror na serwisie Rotten Tomatoes posiada 88% poleceń od krytyków (na 24 recenzje), jednakże jego wielka premiera nadal się nie odbyła – zgodnie z najnowszymi doniesieniami produkcja zostanie zaprezentowana szerszej publiczności 16 lipca.

Opowieść w reżyserii Davida Brucknera („Sygnał”, „Rytuał”) skupia się wokół Beth, która w wyniku niespodziewanej śmierci męża próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, mieszkając samotnie w ich domu nad jeziorem. Posiadłość została zbudowana przez jej ukochanego. Z czasem kobietę zaczynają nawiedzać dziwne i mrożące krew w żyłach wizje – pomimo rad przyjaciół dąży do rozwiązania zagadki, szukając informacji w rzeczach męża. Okazuje się, że skrywał on szereg tajemnic.

Na udostępnionym materiale przedstawiono klimatyczną koncepcję świata. W „The Night House” występują Rebecca Hall, Sarah Goldberg, Vondie Curtis Hall, Evan Jonigkeit oraz Stacy Martin, natomiast za scenariusz odpowiada Luke Piotrowski, który stworzył już historie do takich filmów jak „Super Dark Times”, „Siren” czy „You Get Me”.

Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje seriali „Q: Nadchodzi burza” oraz „Dota: Dragon's Blood”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film horror Rebecca Hall The Night House zwiastun