The Lord of The Rings od Amazonu oficjalnie anulowany. Wyczekiwane MMO nigdy nie zadebiutuje

News
1342V
The Lord of The Rings od Amazonu oficjalnie anulowany. Wyczekiwane MMO nigdy nie zadebiutuje
Kajetan Węsierski | 18.04.2021, 11:30

Wygląda na to, że Amazon porzucił prace nad stworzeniem ogromnego MMORPG, które miałoby odpowiadać na zapotrzebowanie ze strony fanów Władcy Pierścieni. 

Jeśli jesteście fanami uniwersum Władcy Pierścieni, to kilka dni temu bez wątpienia mogliście wstępnie skakać z radości - okazało się przecież, że serialowa adaptacja kultowej sagi będzie "największym serialem w historii" (przynajmniej pod kątem budżetu). Wielu z Was bez wątpienia oczekiwało również obiecywanego MMO, nad którym od jakiegoś czasu pracował Amazon - mogliśmy przecież zobaczyć nawet harmonogram.

I choć według niego gra miała zadebiutować za kilka lat, a na samą licencję wydano ponad 8 milionów dolarów, wygląda na to, że nic z tego nie będzie. W zasadzie nie udało się nawet wytrzymać do planowanego przedstawienia prototypu rozgrywki, które miało mieć miejsce w czerwca. Jak bowiem możemy przeczytać w najnowszym doniesieniach - gra została oficjalnie anulowana

Powodem jest najprawdopodobniej nieumiejętność dogadania się Amazona ze studiem deweloperskim Leyou Technologies, które w grudniu wykupione zostało przez Tencent. Oficjalnych i dokładnych szczegółów najpewniej nie poznamy, ale pewne jest, że to kolejne potknięcie Amazona na rynku gier wideo. Ich sytuacja doskonale pokazuje, że pieniądze to nie wszystko, by odnosić sukcesy na tym polu. 

Źródło: https://www.thegamer.com/the-lord-of-the-rings-mmo-canceled-by-amazon/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper