Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.04.2021 13:30
Mass Effect Legendary Edition tryb foto
555V

Mass Effect: Legendary Edition zaoferuje Tryb Fotograficzny! Wyczekiwana funkcja zawita do odświeżenia

Jeśli jesteście jednymi z tych fanów, którzy liczyli, że odświeżona wersja trylogii Mass Effect zaoferuje Wam możliwość cykania pamiątkowych fotek, to macie powody do radości! 

Trudno znaleźć bardziej wyczekiwaną grę nadchodzących tygodni, niż Mass Effect Legendary Edition. Zwiastuny zapowiadają naprawdę godne odświeżenie kultowej trylogii, a wszelakie porównania pozwalają wierzyć, że BioWare przygotuje dla nas zupełnie nową jakość. Cóż, wreszcie pojawi się możliwość dla młodszych fanów, aby w pełni nacieszyć się tym cudownym światem. 

I wygląda na to, że będzie można go również upamiętniać za pomocą ogromnej liczby fotografii. Tak jest - potwierdzono, że w Mass Effect Legendary Edition pojawi się Tryb Fotograficzny. Informację przekazał sam dyrektor projektu, Max Walters, który za pośrednictwem Twittera wspomniał, że jest powód do świętowania, albowiem wspomniana funkcja zostanie przygotowana dla fanów na premierę. 

I bez dwóch zdań jest to powód do radości - zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co mogliśmy oglądać na najnowszych zwiastunach. BioWare potrafi tworzyć różnorodne światy, a gdy mówimy o planetach z zupełnie różną naturą, zdecydowanie będzie na czym zawiesić oko. Osobiście nie mogę się doczekać i jestem prawie pewien, że dzięki temu spędzę w Trylogii dodatkowe kilka godzin. 

Źródło: https://gamingbolt.com/mass-effect-legendary-edition-will-have-a-photo-mode

Tagi: BioWare electronic arts Mass Effect Legendary Edition Mass Effect: Andromeda