Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.04.2021 09:30
Mass Effect Legendary Edition w złocie
1822V

Mass Effect: Legendary Edition w złocie! Wyczekiwane odświeżenie zadebiutuje w terminie

Wygląda na to, że premiera odświeżonej trylogii genialnej serii od BioWare nie zaliczy opóźnień - twórcy poinformowali, że mogą wchodzić w ostatni etap wydawniczy.

Mass Effect Legendary Edition to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku - a na pewno najbardziej wyczekiwane odświeżenie. Mówimy przecież o trylogii, w której każda odsłona była przyjmowana naprawdę ciepło. Marcowe materiały pozwalały nam nieco powspominać i przyjrzeć się kompanom głównego bohatera, a zaledwie kilka dni temu pojawił się cały zalew nowych informacji.

Wczoraj, późnym wieczorem, dowiedzieliśmy się natomiast, że tytuł jest już w złocie. Oznacza to tyle, że rzeczywiście dojdzie do debiutu 14 maja (cóż, na 99,9%, co pokazał przykład Cyberpunka 2077), albowiem pozostało już tylko przerzucenie tytułu na nośniki. O wejściu w ostatnią fazę wydawniczą poinformował sam Mac Walters, który zrobił to za pomocą swojego konta na Twitterze.

W krótkim wpisie wspomniał, że byłą to naprawdę niezła podróż i wreszcie przyszedł czas na świętowanie. I biorąc pod uwagę wydźwięk tych słów, trudno sobie wyobrazić, aby coś miało zagrozić wyczekiwanej premierze. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać niewiele ponad miesiąc, by raz jeszcze przeżyć niesamowitą, kosmiczną przygodę ze znanymi bohaterami.

Źródło: https://gamingbolt.com/mass-effect-legendary-edition-has-gone-gold

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition