Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.04.2021 10:30
Hitman 3 sprzedaż
458V

Hitman 3 sprzedał się trzy razy lepiej niż poprzednia odsłona. Agent 47 cieszy się rosnącą popularnością

Jak wynika ze słów prezesa IO Interactive, najnowsza odsłona Hitmana sprzedała się naprawdę dobrze i pobiła wszelkie rekordy serii.

Hitman 3 to jedna z najgłośniejszych premier początku tego roku i jednocześnie tytuł, na który czekało naprawdę sporo osób. Już po pierwszym tygodniu od premiery mogliśmy mówić o sporym sukcesie - przedstawiciele IO Interactive przekazali wtedy, że gra zdążyła już zwrócić koszty produkcyjne. Nie może więc zaskakiwać, że twórcy zamierzają ją cały czas rozwijać, oferując nowe możliwości i zadania

Teraz CEO studia, Hakan Abrak, wyznał w rozmowie z Gaming Industry, że trzecia odsłona przygód Agenta 47 sprzedała się naprawdę bardzo dobrze. I mówimy tu o rekordowych wynikach dla serii, albowiem Hitman 3 rozszedł się o 300% lepiej, niż Hitman 2. I jakkolwiek by na to nie spojrzeć, taki przeskok może robić różnicę i świetnie pokazuje, jaką popularnością cieszy się marka. 

Jak stwierdził szef, "jeśli IO Interactive potrafi coś robić naprawdę dobrze, to są to gry o Hitmanie". Cóż - co do ich jakości nie ma wątpliwości. Co więcej, z każdą kolejną odsłoną jest rzeczywiście coraz lepiej, a jeśli same wyniki to udowadniają, jest to najlepszym potwierdzeniem dal twórców, że idą w dobrą stronę. Pozostaje mieć nadzieję, że ekipa utrzyma tendencję zwyżkową, a my będziemy dostawać jeszcze lepsze pozycje. 

Źródło: https://gamingbolt.com/hitman-3-sold-300-better-than-previous-game

Tagi: Hitman 3 IO Interactive