Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 17:07
Spider Man Miles Morales
1755V

Spider-Man: Miles Morales z zaskakującą sprzedażą. Gra pobiła wynik The Last of Us 2 i Ghost of Tsushimy w USA

Nie wszyscy byli zachwyceni z nadejścia mniejszego epizodu Spider-Man: Miles Morales, ale produkcja okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tytuł Insomniac Games osiąga lepsze wyniki od wielkich hitów Sony z poprzedniej generacji – The Last of Us 2 i Ghost of Tsushimy.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales trafił na rynek z PlayStation 5, ale Insomniac Games zapewniło produkcję również na PlayStation 4. Ta decyzja pewnie była kluczowa do osiągnięcia wielkiego sukcesu gry – choć pod względem ocen opowieść nie zdobyła lepszych wyników od The Last of Us 2 i Ghost of Tsushimy, to jednak właśnie ten tytuł notuje większą sprzedaż w Stanach Zjednoczonych.

Przygoda Milesa Moralesa jest według NPD – piątą najlepiej sprzedającą się grą z ostatnich 12 miesięcy. W tym samym zestawieniu The Last of Us: Part II i Ghost of Tsushima zajmują odpowiednio siódme i ósme miejsce.

Spider-Man: Miles Morales trafił na rynek w mniejszej cenie (49,99 dolarów), ale gracze mogli wybrać droższe wydanie (69,99 dolarów), by zdobyć także Spider-Man Remastered. Tytuły Naughty Dog oraz Sucker Punch Productions gracze z USA mogli kupić za 59,99 dolarów.

Nie jest sekretem, że Insomniac Games pracuje nad Spider-Man 2 i w zasadzie możemy mieć pewność jednego – gra może osiągnąć wyśmienity rezultat. Sprawdźcie naszą recenzję Milesa Moralesa.

Źródło: Twitter: BenjiSales

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment