Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 14:35
Call of Duty: Warzone Zombie
844V

W Call of Duty: Warzone gracze są zamieniani w zombie. Wielkie wydarzenie trwa

Twórcy Call of Duty: Warzone rozpoczęli kolejny etap wydarzenia, którego zakończeniem będzie zniszczenie Verdańska. Teraz gracze mogą zostać napromieniowani i zamienieni w zombie. Specjalny system działa wyłącznie w wybranych trybach.

Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami zniszczenia Verdańska. Zombie coraz bardziej przejmują lokację, a dodatkowo promieniowanie mapy osiągnęło „100%”, więc jedyną opcją będzie zniszczenie terenów.

W dwóch punktach Vedańska promieniowanie jest już tak silne, że gracze mogą zostać zabici – po śmierci zawodnicy wracają do gry jako zombie i mogą atakować inne osoby. System przypomina mechanikę, którą widzieliśmy w przypadku halloweenowego eventu, ponieważ w Zombie Ryale również zamiast trafiać do gułagu, zainteresowani wracają do gry jako potwory.

Specjalne strefy skażenia pojawiają się w rozgrywkach zespołowych, więc jeśli chcecie sprawdzić odświeżoną aktywność – wpadajcie na serwery.

Trzeba przyznać, że twórcy Call of Duty: Warzone wpadli na ciekawy pomysł, dzięki któremu mogą zapewnić społeczności sporo atrakcji. Wszystko powinno wrócić do normy w przyszłym tygodniu. Sprawdźcie kolejny fabularny zwiastun rozgrywek w Call of Duty oraz zerknijcie na gameplay z zombie w Call of Duty: Warzone.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-16-call-of-duty-warzones-irradiated-areas-are-turning-players-into-zombies

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward zombie