Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2021 18:09
Ubisoft Forward
868V

Ubisoft Forward zapowiedziany. Francuzi pokażą gry podczas E3

Ubisoft zaprasza graczy na kolejny Ubisoft Forward. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu i pozwoli graczom zapoznać się z produkcjami przygotowywanymi przez francuską korporację. Będzie to na pewno dobry moment na pokaz Far Cry 6.

Ostatni Ubisoft Forward odbył się we wrześniu ubiegłego roku, ale francuska korporacja nie zamierza się specjalnie śpieszyć. Deweloperzy wciąż rozwijają wielkie gry studia i najwidoczniej dopiero w czerwcu zobaczymy konkretne szczegóły dotyczące planów doświadczonych deweloperów.

Firma właśnie zapowiedziała, że Ubisoft Forward odbędzie się 12 czerwca o godzinie 21:00 (czasu polskiego). Będzie to cyfrowa konferencja w ramach E3, podczas której otrzymamy szczegóły dotyczące największych produkcji rozwijanych przez studio.

Na pokazie na pewno usłyszymy o wcześniej wydanych pozycjach (Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Rainbow Six Siege, Immortals Fenyx Rising), które otrzymają nową zawartość, ale powinniśmy poznać także szczegóły premiery Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine, The Settlers, Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Riders Republic.... A może nawet Beyond Good & Evil 2 i Skull & Bones? Opcji jest naprawdę sporo.

Zamierzacie oglądać? Standardowo na naszym portalu znajdziecie pełną relację z wydarzenia.

Źródło: Twitter: Ubisoft

Tagi: E3 2021 Ubisoft Ubisoft Forward