Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2021 15:40
Beautiful Desolation
528V

Beautiful Desolation ma datę premiery. Nagradzana przygodówka w klimatach science-fiction zmierza na konsole

W zeszłym roku na PC zadebiutowało Beautiful Desolation, które zostało docenione przez wielu graczy. Teraz tytuł zmierza na PlayStation 4 i Nintendo Switcha, więc kolejni zainteresowani mogą szykować się na wielką premierę. Tytuł będzie dostępny na rynku już w przyszłym miesiącu.

Beautiful Desolation w 2020 roku zebrało wiele nagród za styl graficzny oraz fabułę. Dla wielu graczy produkcja The Brotherhood to prawdziwa perełka i teraz za sprawą polskiego Untold Tales możemy szykować się na konsolowe wydanie.

Już 28 maja Beautiful Desolation zadebiutuje na PlayStation 4 i Nintendo Switchu, a poniższy zwiastun bardzo dobrze zapowiada wydarzenia. Jeśli należycie do sympatyków przygodówek oblanych świetnym sosem science-fiction, to powinniście pamiętać o tej pozycji.

„Trafiasz do futurystycznej, alternatywnej wersji Republiki Południowej Afryki, zdominowanej przez zaawansowaną obcą technologię, która jest tak samo czczona, jak i znienawidzona. Odkrywaj niezbadane tereny, rozwiązuj zagadki, dokonuj kluczowych wyborów w dialogach i bądź gotowy na ich konsekwencje, eksplorując środowiska i lokacje praktycznie niespotykane w innych grach. Od tętniących życiem, afrykańskich wiosek w ujęciu sci-fi, przez zrujnowane tropikalne metropolie, po zmutowane lasy i wyschnięte łożyska oceanów - wszystko pięknie renderowane w izometrycznym ujęciu 2D”.

Beautiful Desolation na konsolach otrzyma znaczące usprawnienia związane z kontrolą bohatera – gracze nie muszą się obawiać rozgrywki na padach, ponieważ w tym wypadku zadbano o dopracowane sterowanie (poruszanie się postaci) oraz kontrolę interfejsu użytkownika. Autorzy postanowili przemodelować IU, by mieć pewność, że śmiałkowie będą doświadczać przygody bez jakichkolwiek problemów.

Sprawdźcie zwiastun tej świetnie zapowiadającej się opowieści:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Beautiful Desolation The Brotherhood