Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2021 19:22
Assassin's Creed Valhalla Gniew
1056V

Assassin's Creed Valhalla Gniew druidów zadebiutuje później. Ubisoft przekłada premierę historii

Ubisoft potwierdził fatalną wiadomość dla fanów Assassin's Creed: Valhalla. Za 15 dni nie odbędzie się premiera pierwszego, fabularnego dodatku zatytułowanego „Gniew druidów”. Przygoda będzie dostępna dopiero w przyszłym miesiącu.

Assassin's Creed: Valhalla jest wciąż rozwijany i ulepszany przez Ubisoft. Deweloperzy mają duże plany dotyczące produkcji, ponieważ wiele na to wskazuje, że w 2021 roku nie zobaczymy nowej przygody. Deweloperzy mogą zapewnić graczom kolejne rozszerzenia, gdy drugi zespół zajmie się dopracowaniem propozycji, która zadebiutuje w 2022 roku.

Pierwszym fabularnym dodatekiem do Assassin's Creed: Valhalla będzie Gniew drudiów, ale historia nie zadebiutuje pod koniec kwietnia. Twórcy właśnie potwierdzili, że potrzebują więcej czasu i opowieść zostanie wydana 13 maja.

Więcej informacji na temat rozszerzenia otrzymamy wkrótce – autorzy zapewne przygotują odpowiednie wprowadzenie, jednak na konkretne materiały musimy zaczekać.

Ubisoft nie potwierdza, dlaczego opóźniono debiut Assassin's Creed Valhalla Gniew druidów, ale możemy podejrzewać, że zespół natrafił na drobne problemy, które zostaną wyeliminowane w następnych dniach.

Źródło: Twitter: assassinscreed

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft