Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 09:21
Assassin’s Creed Valhalla - nowości i poprawki
1203V

Assassin's Creed Valhalla otrzyma dzisiaj patch. Twórcy naprawiają błędy i szykują oczekiwane bronie

Ubisoft zapowiedział duży patch, który zajmie się naprawą Assassin's Creed Valhalla. Twórcy musieli zrezygnować z niektórych elementów najnowszej aktualizacji, ale najwidoczniej udało się poprawić działanie produkcji. W tytule mają także pojawić się nowe i oczekiwane przez fanów bronie.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy naszą społeczność o dużych nowościach w Assassin's Creed Valhalla. Twórcy zaproponowali Święto Ostara, które jednak spowodowało sporo problemów, więc Ubisoft musiał usunąć część plików. Grę najwidoczniej udało się naprawić, ponieważ zespół potwierdził, że jeszcze dzisiaj zostanie wydany patch, którego zadaniem będzie wyeliminowanie niedogodności.

Gracze mogą jednak szykować się na więcej atrakcji, ponieważ j0nathan odkrył, że w plikach gry pojawiły się już wzmianki dotyczące nowych osiągnięć. Twórcy przy okazji fabularnych dodatków zapewnią nowe wyzwania i wśród szczegółów pojawiły się informacje o nowych broniach. Następnie jeden z pracowników studia potwierdził nadejście sprzętu.

Deweloperzy wsłuchali się w opinie społeczności i zaoferują w Assassin's Creed Valhalla jednoręczne miecze – sympatycy serii głośno narzekali, że w przygodzie Wikingów nie pojawił się taki oręż, ale przyszła aktualizacja ma naprawić to niedopatrzenie.

Teraz pozostaje tylko zaczekać na oficjalne ogłoszenia, ale bardzo możliwe, że w Gniewie Druidów pojawi się znacznie więcej ciekawszych nowości – w końcu Ubisoft musi w pewien sposób zachęcić graczy do płatnego dodatku.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/assassins-creed-valhalla-update-will-fix-crashes-new-weapon-and-outfit-dlc-revealed/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft