Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2021 16:31
Grand Theft Auto 6
5232V

„GTA 6 już wkrótce”. Netflix France wspomina o grze Rockstar

Francuski oddział Netflixa mógł wykorzystać wielkie zainteresowanie GTA 6 i opublikował krótką wiadomość. Trudno powiedzieć, czy ekipa odpowiedzialna z PR otrzymała jakiekolwiek informacje, ale ich post robi furorę wśród fanów wyczekujących na Grand Theft Auto 6.

Od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące nowej gry Rockstar. Nie jest sekretem, że deweloperzy pracują nad GTA 6, ale wciąż nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się pierwszego pokazu pozycji oraz nie znamy planów dotyczących daty premiery. Możemy przypuszczać, że Grand Theft Auto 6 będzie dostępne już wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i PC, ale wciąż musimy czekać na oficjalne ruchy deweloperów.

Mimo to zaskakujący ruch dotyczący Grand Theft Auto 6 zdecydował się wykonać francuski Netflix – na Twitterze pojawiła się krótką wiadomość: „Zasadniczo, GTA 6 już wkrótce”:

W Sieci pojawiły się różne teorie dotyczące tego ruchu – Netflix szykuje serial połączony z Grand Theft Auto 6, streamingowy gigant zostanie zaangażowany w promocję, a może po prostu ekipa z PR postanowiła wykorzystać zainteresowanie grą i wrzuciła taki post?

Jedno jest pewne: ten ruch francuskiego Netflixa pozwolił wygenerować gigantyczne zainteresowanie, ponieważ fani Rockstar nie bez powodu zostali zaintrygowani tą wiadomością.

Źródło: Twitter: NetflixFR

Tagi: Grand Theft Auto 6 gta gta 6 Rockstar