Blizzard Arcade Collection rozbudowane. Gracze otrzymali 2 darmowe gry

Gry
1160V
Blizzard Arcade Collection rozbudowane. Gracze otrzymali 2 darmowe gry
Wojciech Gruszczyk | 14.04.2021, 14:06

Amerykańskie przedsiębiorstwo rozbudowało kolekcję starszych produkcji, umożliwiając graczom zapoznanie się z następnymi tytułami. Blizzard Arcade Collection doczekało się dwóch nowych pozycji, natomiast deweloperzy dodali kolejne funkcje.

Blizzard Arcade Collection zostało zapowiedziano na BlizzConline i, tak jak zwiastował przeciek, komplet klasyków automatycznie trafił na rynek. Pakiet od początku zawierał trzy gry (Blackthorne, The Lost Vikings oraz Rock N Roll Racin), tymczasem niemal dwa miesiące po ogłoszeniu zdecydowano się na rozbudowanie pakietu o kolejne produkcje.

Klienci Blizzard Arcade Collection otrzymają możliwość zagrania za darmo w Lost Vikings 2 i RPM Racing – pozycje zostały przedstawione następującymi słowami:

„W kontynuacji The Lost Vikings®, grze Lost Vikings 2, nasi trzej bohaterowie – Eryk, Balog i Olaf – po raz kolejny zostali zabrani daleko od domu i rzuceni w wir nowej przygody. Aby odnaleźć drogę powrotną, wikingowie będą musieli wykorzystać nowe umiejętności, połączyć siły z dwoma nowymi sprzymierzeńcami – wilkołakiem Kłem i smokiem Żarem – oraz rozwikłać trudne zagadki, będące świeżym rozwinięciem pomysłów z pierwszej gry”.

„RPM Racing to nie kontynuacja, lecz pierwowzór Rock N Roll Racing®, stanowiący fundament, na którym wzniesiono tę późniejszą produkcję. Elementy zaczerpnięte ze starszej gry obejmują perspektywę izometryczną, różne pojazdy do wyboru, możliwość dokonywania modułowych ulepszeń wozów, funkcję zapisywania postępów w karierze i pełne chaotycznej akcji trasy. Zagrajcie w RPM Racing, aby przekonać się, jak wyglądała jedna z pierwszych gier stworzonych przez Blizzarda”.

Amerykanie potwierdzają również, że w Muzeum znalazła się galeria dokumentów z projektami, dzięki której wszyscy fani produkcji studia mogą zapoznać się z procesem kreowania klasycznych tytułów.

Co więcej, zadbano również o tryb streamera w Rock N Roll Racing w wersji Definitive Edition oraz lokalny tryb wieloosobowy dla czterech graczy. Wszystkie nowości zostały udostępnione w formie darmowej aktualizacji, więc wystarczy pobrać pliki, by sprawdzić ostatnie udogodnienia.

Źródło: https://news.blizzard.com/pl-pl/blizzard/23658924/blizzard-arcade-collection-otrzymuje-nowe-gry-i-funkcje

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper