Blizzard Arcade Collection nadciąga. PEGI ujawniło zestaw

Gry
1841V
Blizzard Arcade Collection nadciąga. PEGI ujawniło zestaw
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 07:42

Blizzard na BlizzConline może dzisiaj zapowiedzieć Blizzard Arcade Collection. Produkcja została dostrzeżona w bazie danych PEGI, więc bardzo możliwe, że pakiet zostanie przedstawiony na zbliżającej się imprezie.

O 23:00 rozpocznie się BlizzConline, podczas którego zobaczymy nie tylko World of Warcraft: The Burning Crusade Classic. Kolejną z niespodzianek korporacji najwidoczniej będzie Blizzard Arcade Collection, ponieważ właśnie taki tytuł pojawił się w bazie danych PEGI.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według przedstawionego opisu, w zestawie mają znaleźć się trzy gry: Vikings 1, Rock & Roll Racing oraz Blackthorne. Są to prawdziwe klasyki, które debiutowały w latach 90., a nazwa „Arcade Collection” sugeruje, że będą to zwykłe porty.

Na pełną zapowiedź musimy zaczekać do wieczora, ale jeśli macie ochotę na trochę starszych tytułów od Blizzarda, to szykujcie się na premierę. PEGI informuje, że pozycje mogą zadebiutować na rynku już dzisiaj... Choć jak wiemy, daty mogą zostać zawsze zmienione.

Z tego miejsca zapraszam na wspólne oglądanie BlizzConline... Może nawet doczekamy się konkretniejszych zapowiedzi z uniwersum Diablo?

Źródło: Twitter: gematsucom

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper