Subnautica: Below Zero na filmowym zwiastunie. Twórcy szykują nowe niebezpieczeństwa

Gry
1106V
Subnautica: Below Zero na filmowym zwiastunie. Twórcy szykują nowe niebezpieczeństwa
Iza Łęcka | 14.04.2021, 11:01

Na entuzjastów przetrwania na planecie 4546B czekają kolejne atrakcje, które zostały zawarte w Subnautica: Below Zero. Produkcja zadebiutuje na rynku w maju, zatem to idealny czas na przedstawienie nowych zagrożeń i przygotowanie graczy na walkę z chłodem.

Subnautica zadebiutowała w 2018 roku, zgarniając całkiem wysokie oceny (80-81%). Walka o przetrwanie na tajemniczej planecie niemal w całości pokrytej wodami doczekała się sporego rozbudowania – deweloperzy z Unknown Worlds Entertainment postanowili zaoferować kolejne niebezpieczne zadania. Na 14 maja zaplanowano premierę Subnautica: Below Zero, czyli samodzielnego dodatku – najnowszy zwiastun przedstawia wstępne założenia przygody.

Akcja Subnautica: Below Zero rozgrywa się po wydarzeniach z pierwowzoru. Gracze ponownie odwiedzą planetę 4546B, gdzie toczy się cały główny wątek przygotowanej historii. Tym razem kluczowym aspektem będzie poradzenie sobie w realiach krain skutych lodem, a eksploracji poddane będą nie tylko podwodne lokacje, ale i miejsca będące na powierzchni.

Studio Unknown Worlds Entertainment ponownie stawia na rozbudowane elementy przetrwania, dlatego w trakcie przygody będziemy musieli pamiętać o odpowiedniej temperaturze ciała bohatera i zaspokojeniu jego potrzeb. W grze pojawi się również możliwość stworzenia grawitacyjnego skutera śnieżnego oraz małego mecha.

Zamierzacie sprawdzić Subnautica: Below Zero? Dodatek zostanie udostępniony jednocześnie na wszystkich platformach, natomiast na Nintendo Switchu przygody zostaną wydane w tym samym dniu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper