Iza Łęcka Iza Łęcka 14.04.2021 10:10
Outriders bohaterowie
883V

Outriders z zaskakującym błędem. Gra zapełnia dyski graczy

People Can Fly niestrudzenie stara się wyeliminować największe błędy i niedogodności Outriders. Produkcja cieszy się ogromną popularnością, jednakże kolejni gracze dostrzegli, że zaczyna im znikać wolne miejsce na dyskach. Problemem okazały się dane zapisywane po każdej awarii.

Outriders to jedna z niespodzianek ostatnich tygodni, która spotkała się z ogromną przychylnością odbiorców, pomimo pojawiania się większych lub mniejszych kłopotów. Zespół nieustannie pracuje nad wyeliminowaniem buga kasującego ekwipunek – zgodnie z ustaleniami, przywrócenie usuniętego sprzętu jest powoli realizowane.

Społeczność Outriders odkryła jednak kolejny błąd. Tytuł Polaków może zapełnić dysk na PC – przyczyną są liczne raporty dotyczące wszystkich crashów. Wskazany defekt jest o tyle zaskakujący, że wszelkie informacje zwrotne powinny zostać zapisane, następnie wysłane do twórców i skasowane z dysków.

Jak dostrzegli użytkownicy, folder z plikami w Outriders może zajmować nawet kilkadziesiąt GB. W niektórych przypadkach mowa zaledwie o 4-5GB, jednakże pojawiły się już doniesienia o usuwaniu znacznie większych pakietów plików (ponad 25GB). Jeśli ogrywacie looter shooter na PC, to warto sprawdzić następujący folder: Users (Username)AppData Madness Saved Crashes. W tym miejscu natraficie na dane, które można skasować, by zwolnić miejsce na dysku.

Co więcej, People Can Fly nadal skupia się na nieprawidłowości związanej z usuwaniem ekwipunku – zespół, pozostając w kontakcie z graczami, informuje, że problem udało się ograniczyć, jednak część użytkowników może go jeszcze doświadczyć.

Źródło: https://wccftech.com/outriders-crash-logs-may-be-filling-up-your-drive-heres-how-to-clear-them/

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix