Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2021 21:20
Outriders golas
1085V

Outriders nadal z dużym problemem. Gracze tracą cały ekwipunek

People Can Fly potwierdza, że pracuje nad usunięciem problemu ze znikającym ekwipunkiem graczy Outriders. Kolejni zainteresowani ujawniają, że niespodziewanie tracą cały dobytek i przynajmniej aktualnie nie mogą odzyskać sprzętu.

Już pod koniec zeszłego tygodnia People Can Fly potwierdziło szczegóły dużej aktualizacji do Outriders, a nawet pliki trafiły na pierwsze platformy. Twórcy jednak nie poradzili sobie z jedną z największych niedogodności i gracze wciąż tracą wcześniej zdobyty sprzęt.

Deweloperzy zajęli się między innymi ogólnym usprawnieniem stabilności matchmakingu czy też usunęli wiele błędów, ale niestety – to nie koniec bugów w polskim looter shooterze.

W takich tytułach jak Outriders jest to niezwykle męczące, ponieważ gracze przez wiele godzin walczą o bronie lub inne elementy ekwipunku, ale po zalogowaniu się na serwer widzą gołą postać. People Can Fly potwierdziło, że zdaje sobie sprawę z problemu i wyeliminowanie niedogodności jest „najwyższym priorytetem i pozostanie nim aż do naprawienia” gry. Twórcy w niedzielę zastosowali „dodatkowe środki zapobiegawcze”, ale nawet w tej sytuacji kolejni fani potwierdzają wielkie niedogodności.

Deweloperzy aktualnie nie mogą podać, kiedy uda im się wyeliminować błąd, ponieważ studio wie, że może natrafić na pewne trudności techniczne, które opóźnią proces wydania potrzebnej aktualizacji.

People Can Fly pracuje również nad odzyskaniem fantów graczy, ale aktualnie twórcy nie wiedzą, czy uda się jednorazowo przywrócić cały sprzęt, czy też zespół będzie musiał zajmować się każdym przypadkiem osobno.

Sprawdźcie naszą recenzję i poradnik do Outriders.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/outriders-is-still-fighting-inventory-wipe-issues-following-first-major-patch/

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix