Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.04.2021 11:30
Outriders wyniki dzięki Game Passowi
1174V

Outriders przyciąga całe masy graczy. Tytuł mocno zyskał dzięki premierze w Game Passie

Wygląda na to, że najnowszy tytuł od People Can Fly działa na graczy jak magnes - wyniki rankingów mówią same za siebie i pokazują siłę gry.

Popularność Outriders chyba nie może być zaskoczeniem - o wynikach na Steam informowaliśmy już przecież na premierę gry, która miała miejsce 1 kwietnia. Świetną robotę robi bez wątpienia kluczowa mechanika, która łączy elementy strzelania z korzystaniem z super mocy, o czym wspomniał Wojtek w swojej recenzji. Tę możecie przeczytać w tym miejscu.

Teraz okazuje się, że gra cieszy się ogromną popularnością nie tylko na terenie naszego kraju. Jak przekazał jeden z najbardziej znanych analityków branży, która na Twitterze kryje się pod nickiem Benji-Sales, gra piastuje drugie i trzecie pozycje na listach "Najczęściej Granych Tytułów na Xboksach". I jest to bez wątpienia powód do dumy dla całej ekipy twórców oraz wydawców ze Square Enix.

Jak bowiem możemy przeczytać we wpisie wspomnianego użytkownika, Outriders jest drugą najczęściej odpalaną grą w Australii i trzecią w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji i Brazylii. Bez wątpienia ogromny wpływ miał na to fakt, iż tytuł debiutował w usłudze Xbox Games Pass. Dzięki temu wielu graczy mogło sprawdzić projekt w ramach opłacanego abonamentu.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/04/outriders_has_shot_up_the_xbox_most_played_games_chart_since_its_game_pass_release

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix