Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 17:17
Hitman’s Wife’s Bodyguard
2062V

Hitman’s Wife’s Bodyguard na zwiastunie. Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson i Salma Hayek w filmie akcji

Pełny akcji i humoru „Hitman’s Wife’s Bodyguard” zadebiutuje już w czerwcu, więc możemy dzisiaj sprawdzić pierwszy zwiastun propozycji. Jest to kontynuacja filmu z 2017 roku, który osiągnął ponad 176,6 mln dolarów w box office.

„Hitman’s Wife’s Bodyguard” to kontynuacja filmu zatytułowanego w Polsce „Bodyguard Zawodowiec”. Druga część ponownie przedstawi perypetie ochroniarza Michaela Bryce'a (Ryan Reynolds) i płatnego zabójcy Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson).

„Wciąż bez licencji i pod obserwacją, Bryce zostaje zmuszony do działania przez jeszcze bardziej niestabilną żonę Dariusa, niesławną międzynarodową oszustkę Sonię Kincaid (Salma Hayek). Bryce zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoich dwóch najniebezpieczniejszych podopiecznych, a trio wpada po uszy w globalną intrygę i wkrótce okazuje się, że tylko oni stoją między Europą a mściwym i potężnym szaleńcem (Antonio Banderas)”.

W filmie wystąpią także Morgan Freeman, Frank Grillo, Caroline Goodall, Rebecca Front, Gabriella Wright, Alice McMillan, Kristofer Kamiyasu, Tom Hopper, Blake Ritson i Richard E. Grant, więc jak widać ponownie nie oszczędzano na doborze aktorów.

„Hitman’s Wife’s Bodyguard” miał trafić do kin w zeszłym roku, ale wydarzenia na świecie zmusiły wytwórnie do zmiany planów. Według najnowszych informacji – historia zostanie udostępniona na wielkim ekranie już 16 czerwca 2021 roku.

Mieliście okazję oglądać pierwszą część? Film zebrał oceny na poziomie 47% (za Metacritic) i 43% krytyków poleca tę produkcję (za Rottentomatoes).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman’s Wife’s Bodyguard trailer zwiastun