Falcon i Zimowy Żołnierz na widowiskowym zwiastunie. Marvel zapowiada 2 ostatnie odcinki

Filmy i seriale
1407V
Falcon i Zimowy Żołnierz na widowiskowym zwiastunie. Marvel zapowiada 2 ostatnie odcinki
Wojciech Gruszczyk | 12.04.2021, 18:34

Widzowie już pod koniec tygodnia zobaczą przedostatni odcinek „Falcon i Zimowy Żołnierz” i Marvel właśnie zaprezentował bardzo ciekawy zwiastun. Fani mogą szykować się na interesujące starcie, które powinno mieć znaczenie dla całego Marvel Cinematic Universe.

Nadal nie znamy daty premiery Disney+ w Polsce, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce zostaną przedstawione szczegóły dotyczące debiutu platformy w Polsce. Marvel w następne dwa tygodnie zakończy drugi serial z MCU i fani superbohaterskich przygód będą mogli przygotowywać się na kolejne produkcje.

11 czerwca odbędzie się debiut pierwszego odcinka serialu „Loki” (zobaczcie zwiastun), a na 9 lipca zaplanowano debiut „Czarnej Wdowy”. Trudno powiedzieć, czy widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć pierwszy film z IV Fazy w kinach, ale może przynajmniej otrzymamy możliwość wypożyczenia produkcji z w Disney+?

Aktualnie jednak możemy spojrzeć na trailer „Falcon i Zimowy Żołnierz”, który zwiastuje wydarzenia z dwóch ostatnich epizodów. Sympatycy uniwersum powinni szykować się na ciekawy wątek – pewnie tylko nieliczni na starcie emisji drugiego serialu Marvela spodziewali się takiego rozwoju sytuacji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper