Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2021 07:36
Loki serial Disney+ zwiastun
742V

Loki na najnowszym zwiastunie. Disney promuje kolejny serial MCU

„Loki” to najnowszy serial Marvel Studios, który już w czerwcu zadebiutuje na łamach Disney+. Korporacja Myszki Miki poświęca kilka minut pokręconej i klimatycznej historii na nowym materiale, dzięki któremu wiemy, co może spotkać brata Thora. Sprawdźcie szczegóły.

Sympatycy komiksowych przygód nie mogą ostatnio narzekać na brak atrakcji. Wybierając historie spod szyldu DC można było zapoznać się z nową wersją „Ligi Sprawiedliwości” w wizji Zacka Snydera, natomiast wraz z początkiem kwietnia na HBO GO zadebiutowała „Wonder Woman 1984”. Również fani Marvela za sprawą Disney+ mają możliwość poznać kolejne historie – „VandaVision” okazała się niezwykle rozbudowaną i pełną wielu smaczków opowieścią (sprawdźcie naszą recenzję), natomiast obecnie trwa emisja kolejnych odcinków „Falcon and the Winter Soldier”.

Disney nie traci czasu i reklamuje następną produkcję zrealizowaną wspólnie z Marvel Studios. Tym razem mogliśmy zobaczyć dynamiczny zwiastun serialu „Loki”, którego premiera została przewidziana na łamach platformy już 11 czerwca – tuż po zakończeniu emisji „Falcon and the Winter Soldier”. O czym będzie nowe widowisko? Serialowy Loki pochodzi z linii czasu, w której ukradł Tesseract Tony'emu Starkowi, jednak jego wolność zostaje szybko ograniczona. Odnaleziony przez przedstawicieli Time Variance Authority otrzyma nietypową misję związaną z podróżowaniem po kolejnych liniach czasowych oraz alternatywnych światach.

W głównej roli na ekranie zobaczymy oczywiście Toma Hiddlestona, a towarzyszyć mu będą między innymi Owen Wilson, Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Richard E. Grant, Erika Coleman oraz Wunmi Mosaku. Za reżyserię 6 odcinków odpowiada Kate Herron („Sex Education”, „Daybreak”). Przypomnijmy, że poznaliśmy już datę udostępnienia na rynku „Czarnej Wdowy”, która zadebiutuje jednocześnie w wybranych kinach i na serwisie Disney+.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney Disney+ Loki MCU serial Loki Tom Hiddleston trailer zwiastun