Battlefield 6 na pierwszym zwiastunie miałby pokazać wielką wyspę. DICE może potwierdzić dwa przecieki

Plotka
3394V
Battlefield 6 na pierwszym zwiastunie miałby pokazać wielką wyspę. DICE może potwierdzić dwa przecieki
Iza Łęcka | 12.04.2021, 13:17

Zgodnie z przewidywaniami, DICE miałoby przedstawić w maju nową część serii Battlefield. Wiele na to wskazuje, że pierwszy zwiastun gry powstaje lub został już ukończony, bowiem Tom Henderson informuje, że na dobry początek fani strzelania zobaczą wielką mapę.

Tom Henderson regularnie przedstawia doniesienia dotyczące nowego Battlefielda. Ujawnianie szczegółów stało się dla informatora bardzo problematyczne, ale nie ograniczyło jego działań. Ostatnio wspomniał on o fabule oraz trybie sieciowym wyczekiwanej pozycji.

Aktualnie ceniony przez społeczność insider podjął się tematu zwiastuna, który ujawni nową pozycję DICE. Na materiale zobaczymy wielką mieszczącą 128 graczy mapę, a podczas ujęć zostaną przedstawione liczne efekty pogodowe. Bezludna wyspa prawdopodobnie mogłaby doświadczać „klęsk żywiołowych” – na trailerze miałyby zostać pokazane tornada, bądź burze.

Henderson wskazuje, że już przy pierwszej oficjalnej prezentacji Szwedzi mieliby potwierdzić pojedynki 64 na 64 żołnierzy, co zapewne zwróciłoby uwagę graczy, którzy liczą na widowiskowe i rozbudowane bitwy. Co więcej, naszkicowana została opisywana lokacja, a jeden z obserwujących zajął się dokładniejszym zobrazowaniem miejscówki.

Na potwierdzenie wszelkich doniesień musimy czekać najpewniej do przyszłego miesiąca. Przypomnijmy, że według Jeffa Grubba Battlefield 6 zostanie ujawniony w maju.

Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/new-battlefield-6-leak-reveal-trailer-info-128-player-map-more/

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper