Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2021 17:58
Battlefield 6
1274V

Battlefield 6 faktycznie z wielką destrukcją? Informator ma problemy, ale podtrzymuje ujawnione szczegóły

Od kilku dni pojawiały się kolejne szczegóły dotyczące Battlefield 6. Konkrety przedstawiał Tom Henderson, którego konto na Twitterze zostało zawieszone, a część materiałów musiało zniknąć z YouTube'a. Electronic Arts najwidoczniej zainteresowało się informatorem.

Electronic Arts zamierza zaprezentować Battlefield 6 dopiero wiosną, ale w ostatnich dniach często na temat gry wypowiadał się Tom Henderson. Znany informator wspomniał między innymi o wyjątkowej destrukcji otoczenia, dzięki której mamy między innymi niszczyć drapacze chmur.

Jak się jednak okazuje, konto na Twitterze Toma Hendersona zostało zawieszone, a sam zainteresowany w obawie o usunięcie jego kanału na YouTubie, postanowił usunąć część materiałów. Jego problemy zaczęły się po tym, jak Jeff Grubb potwierdził, że informator miał rację i Battlefield 6 zapewni gigantyczne mapy do przynajmniej 128 graczy.

Tom Henderson trafił na celownik Elektroników, ale podkreśla, że jest pewny swego:

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ można odnieść wrażenie, że ktoś chciał uciszyć informatora. Warto jednak przypomnieć, że według Hendersona, Battlefield 6 jest „lekkim rebootem”, który może trafić na konsole poprzedniej generacji.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-6-leaker-receives-twitter-suspension-and-pulls-youtube-videos/

Tagi: Battlefield battlefield 6 DICE EA Electronic Arts