Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.03.2021 16:18
battlefield 6
1500V

Battlefield 6 zostanie prawdopodobnie zaprezentowany w maju

Według Jeffa Grubba, Battlefield 6 zostanie ujawniony w maju bieżącego roku. Wiele wskazuje na to, że wtedy odbędzie się tegoroczne EA Play.

Battlefield 6 zaoferuje sporo nowości. Jedną z nich ma być destrukcja otoczenia na ogromną skalę, której zdecydowanie brakowało w poprzednich odsłonach strzelankowej marki. Niedawno odbył się pokaz technologiczny, w którym EA DICE przedstawiło ów "ficzer" najbardziej wtajemniczonym.

Wiele wskazuje na to, że jednym z nich był Jeff Grubb, dziennikarz GamesBeat, który sporo wie o planach EA. To on jako jeden z pierwszych oznajmił, że amerykańska korporacja szykuje zremasterowaną kolekcję trzech pierwszych części serii Mass Effect, w której skład wejdą nie tylko podstawowe wersje trylogii komandora Sheparda, ale także wszelkie rozszerzenie. Informacje te potwierdziły się kilka miesięcy później, kiedy EA ujawniło Mass Effect Legendary Edition.

Teraz dziennikarz mówi o tym, że Battlefield 6 zostanie przedstawiony światu w maju. Jest on pewny, że EA DICE ujawni swój najnowszy projekt tegoroczną wiosną i najbardziej prawdopodobną datą - według niego - jest właśnie maj. Być może wtedy będziemy świadkami kolejnego EA Play, na którym zostanie przedstawiony ww. remaster trylogii ME, mający mieć premierę 14 maja. Wypuszczenie w trakcie show zwiastuna promującego odświeżoną historię Sheparda, tuż przed wejściem produktu na rynek, byłoby strzałem w dziesiątkę.

Korzystając z okazji, sprawdźcie zbiór wszystkich dotychczasowych wiadomości o Battlefieldzie 6 - znajdziecie go pod tym linkiem.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-6-likely-to-be-revealed-in-may-its-claimed/

Tagi: Battlefield 6 bf 6 EA jeff grubb