Days Gone 2. Reżyser nie może "potwierdzić ani zaprzeczyć" pojawiającym się doniesieniom

News
1939V
Days Gone 2. Reżyser nie może "potwierdzić ani zaprzeczyć" pojawiającym się doniesieniom
Kajetan Węsierki | 11.04.2021, 09:30

Do głośnej sprawy o domniemanym skasowaniu sequela głośnego projektu od Bend Studios odniósł się jeden ze współtwórców ciepło przyjętej gry.

Temat Days Gone wybuchł w ostatnich dniach - a wszystko za sprawą głośnego artykułu od Jasona Schraiera, w którym wspomina o anulowaniu sequelu (informację przekazaną przez Wojtka znajdziecie tutaj). Wyciek informacji wywołał falę niezadowolenia wśród fanów marki oraz samego Sony, którzy dają upust swoim negatywnym odczuciom w Internecie.

Wszystko to nie mogło oczywiście pozostać bez odzewu przedstawicieli studia. Pierwszy wypowiedział się Jeff Ross - dawny pracownik Sony, który miał okazję działać nie tylko przy Days Gone, ale również Resistance: Retribution czy Uncharted: Złota Otchłań. Za pośrednictwem Twittera przekazał, że nie może w żaden sposób odnieść się do doniesień, ale reakcja użytkowników jest czymś wspaniałym:

Cześć wszystkim, dziękuję za wsparcie. Nie jestem w stanie niczego potwierdzić ani zaprzeczyć, więc proszę, zrozumcie jedno - jeśli polubiłem jeden z twoich tweetów, oznacza to, że go widziałem i doceniam - nic więcej. Kocham was, ludziska!

Twórca w krótki sposób uciął wszelakie spekulacje, ale przyznał przy tym, że reakcja fanów jest bardzo pokrzepiająca. Cóż, trudno jej nie zauważyć i jestem przekonany, że wielu przedstawicieli Sony również ją odczuło. Jeśli więc było coś na rzeczy, miejmy nadzieję, że siłą tłumu uda się cokolwiek wskórać.

Źródło: https://gamerant.com/days-gone-sequel-rejection/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych