Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.04.2021 11:54
Sonic Colours Remastered
476V

Sonic Colours Remastered powstaje? Tak sugeruje najnowszy przeciek

Sega w dużej mierze stawiała ostatnio na nowe odsłony Sonica, unikając tworzenia remasterów czy reedycji starszych przygód znanego jeża na nowych platformach. Jak się jednak okazuje, do łask może powrócić exclusive z czasów Nintendo Wii.

Nintendo Wii miało bardzo bogatą bibliotekę gier na wyłączność i byłaby wielka szkoda, jakby największe perełki przepadły bez pamięci jak tysiące tytułów zamordowanych ostatnio przez Sony. Dlatego też Sega postanowiła zrobić wyjątek i wiele wskazuje na to, że przygotowuje odświeżoną edycję Sonic Colours, którą to zatytułowano Sonic Colours Ultimate.

Wpierw o grze wspomniała niemiecka firma zajmująca się nagrywaniem dźwięków do gier, zaś następnie projekt pojawił się w asortymencie francuskiego sklepu Sogamely. Projekt ma trafić na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch i wyceniony zostanie na 35€, czyli w przeliczeniu na złotówki będzie to jakieś 160-170 PLN.

Niestety żadnych oficjalnych informacji na ten temat nie ma, więc podchodźmy do tych wieści z rezerwą. Poniżej możecie zobaczyć jak fajnie prezentował się oryginał na Wii.

Tagi: sega Sonic Colours sonic colours remastered sonic team