The Day Before wygląda niczym The Last of Us połączony z The Division 2? Gameplay prezentuje się wspaniale

News
5935V
The Day Before wygląda niczym The Last of Us połączony z The Division 2? Gameplay prezentuje się wspaniale
Wojciech Gruszczyk | 09.04.2021, 18:11

Fntastic właśnie zaprezentowało nowy materiał z The Day Before. Produkcja już dawno została okrzyknięta „The Division z zombiakami”, a dzisiaj możemy sprawdzić długi materiał, który pokazuje walkę z przerażającymi bestiami. Bez wątpienia wielu graczy zainteresuje się tą pozycją.

O The Day Before pisaliśmy pierwszy raz na początku roku – wtedy to deweloperzy zaprezentowali premierowy materiał, który pozwolił graczom sprawdzić kilka ujęć z gry. Następnie przedstawiono gameplay i choć aktualnie pozycja zmierza tylko na PC, to twórcy potwierdzają, że rozważają przygotowanie edycji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na 13 minut rozgrywki z pozycji, która według redakcji IGN wygląda niczym połączenie The Last of Us i The Division. Twórcy zapewnią duży, otwarty świat, w którym zmierzymy się nie tylko z przerażającymi bestiami, ale również innymi ludźmi.

W The Day Before nie zabraknie elementów PvP oraz PvE, a deweloperzy zamierzają zapewnić nam sporo wyzwań, podczas których zmierzymy się z zróżnicowanymi przeciwnikami.

Na uwagę w tym wypadku zasługuje atmosfera, która przy odpowiedniej opowieści może zapewnić graczom mnóstwo przyjemnej rozgrywki. Nadal pozostaje wiele niewiadomych, jednak autorzy kolejny raz podkreślają, że The Day Before zadebiutuje wkrótce.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper