Iza Łęcka Iza Łęcka 28.01.2021 12:45
The Day Before
3899V

The Day Before wygląda znakomicie. Szykuje się połączenie The Division i zombie

The Day Before może być niespodzianką następnych miesięcy. Studio Fntastic opublikowało pierwszy zwiastun obiecująco prezentującego się survivalu, w którym gracze będą mierzyć się z innymi ocalałymi oraz krwiożerczymi bestiami.

The Day Before to survival MMO w otwartym świecie przygotowany przez studio Fntastic. Deweloperzy zaproszą graczy do postpandemicznej Ameryki, która została opanowana przez bestie oraz niedobitków walczących o jedzenie, broń i samochody.

W grze będziemy przeszukiwać pojazdy, domy czy też wieżowce, a nadrzędnym celem będzie zdobycie zasobów i ochrona przed czyhającymi na każdym kroku zarażonymi lub innymi graczami – w obu wypadkach nie powinniśmy liczyć na specjalne traktowanie. Z czasem poznamy coraz więcej sekretów nowej rzeczywistości.

Twórcy pragną zapewnić wymagającą rozgrywkę, tymczasem pierwszy zwiastun powinien zwrócić szczególną uwagę fanów The Division. W zasadzie The Day Before pod wieloma względami przypomina najnowszą pozycję Ubisoft Massive, choć element przedstawiony pod koniec materiału wyróżnia 

Obecnie The Day Before zmierza wyłącznie na PC, ale deweloperzy oraz wydawca powstrzymują się przed podaniem daty premiery. Materiał został zakończony krótkim „coming soon”, a identyczną informację znajdziemy na Steam.

Źródło: YouTube.com
https://store.steampowered.com/app/1372880/The_Day_Before/

Tagi: Fntastic MMO Survival The Day Before