Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2021 13:06
The Day Before
1168V

The Day Before może trafić na PS5 i XSX|S. Twórcy obiecującej produkcji rozważają nowe wydanie

The Day Before zbiera pochwały za każdy kolejny fragment rozgrywki udostępniany przez deweloperów. Gra oficjalnie zmierza na PC, jednak przedstawiciele studia zdradzili, że nie zakończą na jednej platformie i rozważają wydanie produkcji na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

The Day Before zostało oficjalnie zapowiedziane pod koniec stycznia. Od tego czasu survivalowa gra jest systematycznie porównywana do The Division zmieszanego z The Last of Us. Fani Ubisoftu dziwią się, że francuska korporacja nie zdecydowała się na dodanie do swojej pozycji zombie, bowiem tytuł Fntastic właśnie dzięki wskazanemu elementowi spotyka się z pozytywnymi reakcjami.

Pozycja została oficjalnie zapowiedziana na komputery osobiste, jednak autorzy potwierdzają, że zamierzają zaoferować przygodę również na innych platformach. W ostatnim wywiadzie Ed i Aisen Gotovtsev, współzałożyciele studia, potwierdzili, że przyglądają się konsolom nowej generacji.

„Nie będziemy w stanie przeportować gry na waszego NES-a, ale rozważamy konsole next-genowe. Czekajcie na specjalne ogłoszenie”.

Ostatnie zdanie brzmi niczym charakterystyczna dla naszej branży zajawka, która ma za zadanie zwiększyć zainteresowanie graczy, którzy będą wyczekiwać na konkretną prezentację. Na szczegóły musimy oczywiście zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że The Day Before zadebiutuje również na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Sprawdźcie ostatni fragment rozgrywki, na którym przedstawiono jazdę samochodem.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-day-before-developer-is-considering-ps5-and-xbox-series-x-s-versions

Tagi: Fntastic MyTona The Day Before