Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2021 16:02
It Takes Two
654V

It Takes Two dużym sukcesem na PS5. Gra zanotowała świetny wynik w zestawieniu Sony

Electronic Arts jeszcze nie przedstawiło wyników sprzedaży It Takes Two, ale możemy podejrzewać, że gra osiągnęła wyśmienity start. Tytuł odnotował bardzo wysokie miejsce w zestawieniu Sony – korporacja podsumowała poprzedni miesiąc.

Sony opublikowało listy najchętniej pobieranych produkcji z marca. Zestawienia nie możemy jednoznacznie porównać do liczby sprzedanych gier, ale It Takes Two jest jednak bardzo ciekawym przykładem, ponieważ tytuł trafił ma rynek pod koniec miesiąca, a mimo to zdołał zaznaczyć swoje miejsce w zestawieniach.

Kooperacyjna przygoda Hazelight zajęła trzecie miejsce w Europie oraz czwarte w Stanach Zjednoczonych/Kanadzie – jedynie duże marki pokroju Call of Duty, Spider-Man, FIFA oraz NBA osiągnęły lepsze rezultaty.

Należy pamiętać, że It Takes Two zadebiutowało w dobrym momencie, opowieść mogliśmy kupić w przyzwoitej cenie (169 zł), a dodatkowo tytuł oferuje możliwość zaproszenia do rozgrywki znajomego, który nie posiada swojej kopii.

Możemy mieć nadzieję, że Electronic Arts wkrótce ogłosi sukces, a Hazelight będzie mogło w spokoju rozwijać kolejną pozycję – twórcy już pracują nad następnym tytułem, ale pewnie stosowne ogłoszenie pojawi się dopiero w odległej przyszłości.

Najchętniej pobrane gry Sony - marzec - PS5

Najchętniej pobrane gry Sony - marzec - PS4

Najchętniej pobrane gry Sony - marzec - PS VR

Najchętniej pobrane gry Sony - marzec - Free to Play

Sprawdźcie naszą recenzję i poradnik do It Takes Two.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/04/09/playstation-store-march-2021-top-downloads/#sf244815020

Tagi: electronic arts Hazelight It Takes Two