Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.04.2021 11:05
Alex Kidd in Miracle World DX. Remake wielkiego hitu z lat 80. na zwiastunie z datą premiery
508V

Alex Kidd in Miracle World DX. Remake wielkiego hitu z lat 80. na zwiastunie z datą premiery

Jedna z fajniejszych gier lat 80. wraca na rynek w formie remake'a. Właśnie poznaliśmy termin premiery Alex Kidd in Miracle World DX.

Alex Kidd in Miracle World DX trafi na rynek 24 czerwca 2021 r. Poniżej czeka na was zwiastun gry, w którym nie zabrakło gameplayu i porównań pierwotnego wydania rzeczonego hitu z odświeżoną oprawą wizualną.

Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo przyzwoicie w akcji. Deweloperzy ze studia Merge Games i Jankenteam podeszli z dużym pietyzmem do odtwarzania gameplayu Segi z 1986 roku. Remake trafi na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Oprócz klasycznych poziomów i atrakcji w remake'u czekać będą na nas również zupełnie nowe wyzwania - m.in. kilka świeżych etapów, alternatywne wersje strać z bossami (rozbudowany moduł Boss Rush) czy opcja włączenia grafiki retro. Przechodzić do oprawy z lat 80. będzie można w dowolnie wybranym momencie zabawy. Co ważne - przearanżowana została też znana już muzyka. Do soundtracku remake'a wleci też sporo zupełnie nowych kompozycji.

Źródło: YouTube

Tagi: alex kidd Alex Kidd in Miracle World DX Jankenteam Merge Games