Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2021 12:54
NEO The World Ends
481V

NEO: The World Ends with You ma datę premiery. Square Enix udostępniło zwiastun

Square Enix potwierdziło szczegóły premiery NEO: The World Ends with You. Gra jeszcze w lipcu zadebiutuje na PlayStation 4 i Nintendo Switchu. Wydawca zapowiedział także, że w niedalekiej przyszłości tytuł sprawdzą również gracze PC.

Zapowiedź kontynuacji RPG-a z 2008 roku została ciepło przyjęta przez graczy, tymczasem poznaliśmy ostateczne informacje dotyczące debiutu. Na NEO: The World Ends with You nie będziemy musieli czekać do końca roku, bowiem produkcja zostanie wydana 27 lipca 2021 roku – od tego dnia z tytułem zapoznamy się na PlayStation 4 i PC.

Co więcej, Square Enix ogłosiło bardzo ciekawą wiadomość – NEO: The World Ends with You nie będzie dostępne wyłącznie na dwóch wspomnianych platformach, ponieważ Japończycy kontynuują współpracę z Epic Games. Jeszcze latem pozycja będzie mieć premierę w Epic Games Store, więc kolejni gracze mogą wyczekiwać na przygodę. Aktualnie jednak nie poznaliśmy konkretnego terminu.

Z okazji ujawnienia daty debiutu na PS4 oraz Nintendo Switchu, wydawca zaprezentował nowy zwiastun, który pozwala sprawdzić kilka fragmentów rozgrywki. Pokazano również postacie istotne dla głównego wątku – protagonistą jest Rindo, który został zmuszony do uczestnictwa w niebezpiecznych zawodach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery NEO: The World Ends with You Square Enix zwiastun