Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 16:31
NEO: The World Ends With You
648V

NEO: The World Ends With You zapowiedziane. Gra zmierza na PS4 i Switcha

Potwierdziły się liczne plotki dotyczące rozwoju marki The World Ends With You. Square Enix chce nam zapewnić nie tylko serial animowany, ale właśnie potwierdzono przygotowanie NEO: The World Ends With You. Jest to pełnoprawna kontynuacja gry z 2007 roku.

Square Enix nie czeka na grudniowe konferencje i już teraz przedstawia NEO: The World Ends With You. Jest to pełnoprawna kontynuacja znanej produkcji, której premiera odbędzie się latem 2021 roku. Japończycy zapewnią jednoczesną premierę na całym świecie i według dostępnych informacji – tytuł zmierza na PlayStation 4 i Nintendo Switcha.

Japończycy aktualnie nie zdradzają wielu szczegółów, ale wspominają, że gracze wcielą się w Rindo, który będzie walczył z przeciwnikami i zajmie się rozwiązaniem tajemniczej sprawy.

„Neo: The World Ends with You wnosi do życia współczesną Shibuyę w unikalnym, inspirowanym komiksem stylu. Gracze mogą odkrywać i cieszyć się widokami, dźwiękami i kulturą tego tętniącego życiem miasta, walczyć z potworami u boku swoich sprzymierzeńców w szybkich bitwach i wypełniać misje, starając się zmienić los, który im powierzono.”

Pierwszy zwiastun pokazuje między innymi trójwymiarowe środowisko, kilka pojedynków czy też prezentuje nową ścieżkę dźwiękową. Warto przypomnieć, że wcześniej otrzymaliśmy zwiastun serialu animowanego na podstawie The World Ends With You.

Źródło: YouTube.com + informacja prasowa Square Enix

Tagi: NEO: The World Ends With You Square Enix The World Ends With You