Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2021 21:26
Kobieta w oknie
690V

Kobieta w oknie na Netflix z datą premiery. Amy Adams, Gary Oldman i Anthony Mackie w thrillerze

Netflix Polska potwierdził datę premiery jednej z najciekawszych produkcji, którą już w zeszłym roku streamingowy gigant przejął od Disneya. Thriller miał zadebiutować w kinach w październiku, jednak teraz możemy potwierdzić, że historia zostanie w maju udostępniona na serwerach.

„Kobieta w oknie” to intrygujący thriller, który przedstawia historię samotnej kobiety mieszkającej w Nowym Jorku. Problemem głównej bohaterki jest agorafobia – choroba zdominowała jej życie i wpływa na każdą chwilę codzienności.

Disney zrezygnował z wrzucenia filmu do kin, więc sytuację wykorzystał Netflix. Historia przygotowana na podstawie powieści A.J. Finna zostanie udostępnione na serwerach 14 maja i sympatycy thrillerów powinni pamiętać o tej premierze.

W swoim czasie FOX promował historię następującymi słowami:

„W thrillerze „Kobieta w oknie” cierpiąca na lęk przestrzeni psycholog dziecięca z Nowego Jorku zaprzyjaźnia się z sąsiadką, która mieszka w domu po przeciwnej stronie ulicy. Wszystko staje pod znakiem zapytania, gdy kobieta znika, a bohaterka nabiera podejrzeń, że jej zniknięcie nie jest dziełem przypadku. Na jaw wychodzą szokujące tajemnice, a nikt – i nic – nie jest tym, czym się wydaje”.

W filmie wystąpią Amy Adams, Gary Oldman, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Jennifer Jason Leigh i Julianne Moore. Poniżej możecie sprawdzić pierwszy zwiastun, który dobrze prezentuje akcję.

Sprawdźcie nasze recenzje innych produkcji Netflixa: „Moxie” i „Kajko i Kokosz”.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/kobieta-w-oknie-netflix-ujawnil-date-premiery-2021-03-04

Tagi: Kobieta w oknie Netflix netflix polska