Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 19:06
Enlisted
1164V

Enlisted do sprawdzenia za darmo. Otwarte testy ruszyły na PS5, XSX|S i PC

Ruszyły otwarte testy Enlisted. Gra jest dostępna do wypróbowania na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych. Sieciowa strzelanka powinna zainteresować graczy, którzy mają ochotę na zmagania w czasach II wojny światowej.

Enlisted to sieciowy shooter produkowany przez studio Darkflow Software, ale warto zwrócić uwagę, że w projekt jest także zaangażowany Gaijin Entertainment, czyli twórcy War Thundera. Deweloperzy w tym wypadku nie tracą czasu na kampanię, a chcą zaoferować wyłącznie rozgrywkę sieciową.

Tak jak zapowiadaliśmy kilka dni temu, Enlisted jest od dzisiaj dostępny do sprawdzenia za darmo – serwery ruszyły i zmagania odbywają się na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych.

Będzie to na pewno dobra alternatywa dla graczy, którzy nie zamierzają dłużej czekać na nowe Call of Duty lub kolejną odsłonę serii Battlefield. Nie możemy oczywiście liczyć, że pozycja Darkflow Software zaoferuje jakość oprawy podobną do propozycji DICE lub zespołów Activision, ale Enlisted już w trakcie zamkniętej bety zbierał pochwały, więc możemy mieć nadzieje, że twórcy ponownie zaoferują nam przyjemne strzelanie.

Enlisted będzie dostępny w modelu biznesowym free-2-play. Pliki bety pobierzecie korzystając z poniższych odnośników:

Tagi: Darkflow Software Enlisted Gaijin Entertainment