Enlisted

Enlisted

7,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
PC 8.0
PS5 9.0
XSX|S 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Darkflow Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-100
Premiery
Świat:
10.11.2020
Europa:
10.11.2020
Producent:
Darkflow Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-100
Premiery
Świat:
10.11.2020
Europa:
10.11.2020

Enlisted - opis gry

Enlisted to shooter FPP osadzony w realiach II wojny światowej. Za produkcję odpowiada łotewskie studio Darkflow Software, a za wydanie Gaijin Entertainment. Tytuł ukazał się początkowo na PC oraz konsolach Xbox Series X|S i Xbox One, gdzie dostępny był w programach Early Access i Game Preview, a później trafił również na PS4 i PS5. Jego rozgrywkę zaprojektowano w oparciu o założenia modelu F2P.

Enlisted - Rozgrywka

Enlisted to taktyczna strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby (w zależności od preferencji grającego), która pozwala nam uczestniczyć w kluczowych bitwach z II wojny światowej, jak bitwa o Moskwę, lądowanie w Normandii czy wieńcząca wojnę bitwa w Berlinie (nie wszystkie były jednak dostępne na premierę).

Główną atrakcją Enlisted są bitwy na wielką skalę. Dostępnych jest kilka wariantów rozgrywki: rywalizować mogą dwie ekipy liczące po piętnaście osób, dwie ekipy liczące po trzydzieści osób lub sto osób jednocześnie. Podczas zmagań dowodzimy kilkuosobowym oddziałem żołnierzy kierowanych przez sztuczną inteligencję. Możemy również korzystać z pojazdów: czołgów i samolotów.

Twórcy Enlisted stawiają na realizm, jeśli chodzi o przebieg zmagań. Po pierwsze, nie chodzi tylko o eliminowanie rywali. W trakcie misji musimy także realizować wytyczne, jakie stawia przed nami gra, a wytyczne te są nierzadko takie same jak dla żołnierzy uczestniczących w prawdziwych działaniach wojennych. Po drugie, siły obu walczących stron nie muszą być sobie równe. Może się zdarzyć, że jedna będzie miała przewagę nad drugą.

W grze zaimplementowano system progresji. Wraz z czasem i postępami możemy odblokowywać nowe postacie, co poszerza nasze możliwości w dziedzinie dostępnych stylów rozgrywki. Enlisted oferuje także funkcję pozwalającą graczom wymieniać się posiadanymi postaciami i broniami.

Wymagania sprzętowe - Enlisted

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bitowy)
  • Karta graficzna: 1GB Nvidia 660GT
  • DirectX: 11

Wideo - Enlisted

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper