Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2021 19:28
Assassin's Creed 2022
3625V

Assassin's Creed 2022 zapewni ekscytujący wątek? Ubisoft może zaskoczyć połączeniem gry

Ubisoft nadal nie zdradza szczegółów dotyczących nowej odsłony serii Assassin's Creed. Jeśli jednak wierzyć najnowszym przeciekom – deweloperzy mogą połączyć produkcję z pierwszą odsłoną serii.

Ubisoft oficjalnie skupia się na rozbudowie oraz poprawie Assassin's Creed Valhalla, ale możemy mieć pewność, że od przynajmniej kilkunastu miesięcy trwają już prace nad nową odsłoną serii. Od czasu do czasu pojawiają się nowe plotki dotyczące gry, a najnowsze szczegóły zostały ukryte na materiale Jonathana.

YouTuber dobrze zaznajomiony z serią na swoich filmach wrzuca tajemnicze teasery, którymi następnie zajmują się fani uniwersum – według opinii społeczności Jonathan ma pracować na zlecenie Ubisoftu, by pobudzać entuzjastów marki oferując właśnie takie materiały.

Najnowszy film Jonathana zawiera kolejne wskazówki dotyczące nowej części Assassin's Creed. YouTuber potwierdza, że gra zadebiutuje dopiero w 2022 roku i według najnowszych informacji – akcja pozycji miała zostać osadzona w latach 1191-1199, a podczas opowieści śledzilibyśmy losy Ryszarda Lwie Serce. Akcja w jakiś sposób miałaby zostać powiązana z III wyprawą krzyżową (1189–1192).

Jeśli informacje zostaną potwierdzone, to Ubisoft otworzy sobie furtkę do niezwykle ciekawego wątku – Assassin's Creed 2022 może zostać połączony z pierwszym Assassin's Creed.

Na szczegóły musimy zaczekać, ale deweloperzy mogą w ciekawy sposób wykorzystać okazję, by opowiedzieć graczom historię, która w pewien sposób rozbuduje wątek Altaira.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/the-next-assassins-creed-game-may-return-to-the-third-crusade-in-2022/

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed 2022 Ubisoft