TimeSplitters 2 Remaster 4K został dodany do Homefront: The Revolution, ale twórcy nie mogą go odblokować

News
1063V
TimeSplitters 2 Remaster 4K został dodany do Homefront: The Revolution, ale twórcy nie mogą go odblokować
Wojciech Gruszczyk | 07.04.2021, 18:49

W Homefront: The Revolution znajduje się ulepszona wersja TimeSplitters 2, ale deweloperzy stracili dostęp do odświeżonej gry. Jeden z twórców podzielił się zaskakującą historią, a fani próbują pomóc odblokować tytuł.

Jak wiadomo Homefront: The Revolution nie podbił rynku – produkcja zebrała fatalne oceny (średnia 48-54%) i marka trafiła do szuflady. Pewnie przez długi czas nie słyszelibyśmy o tym IP, ale Matt Phillips postanowił wspomnieć na Twitterze o pewnej ciekawostce.

Podczas świątecznej przerwy deweloperzy dzielili się informacjami dotyczącymi ciekawych Easter Eggów – Matt Phillips ujawnił, że Homefront: The Revolution posiada natywny remaster TimeSplitters 2, dzięki któremu gracze mogliby zagrać w strzelankę w rozdzielczości 4K.

Gra Dambuster Studio posiada automaty do grania i w jednym z nich został ukryty TimeSplitters 2. Matt Phillips potwierdził jednak, że zespół stracił dostęp do pozycji, ponieważ kod dostępu został zapisany w notesie, do którego autor nie ma już dostępu.

Sytuacja jest o tyle zabawna, że notatki trafiły do jednego ze znajomych Phillipsa, który miał zająć się kontrolowanym wyciekiem – szczegóły miały zostać opublikowane na Discordzie gry, jednak moderatorzy nie uwierzyli w tę historię i zbanowali gracza.

Teraz fani próbują odblokować TimeSplitters 2 w Homefront: The Revolution, ale podobno jest to niezwykle trudne zadanie – deweloperzy Dambuster Studio już dawno się poddali.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-timesplitters-2-4k-remaster-was-hidden-in-a-random-game-for-years-20210407

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych