Iza Łęcka Iza Łęcka 07.04.2021 11:06
Pac-Man 99 Nintendo Switch Online
737V

Pac-Man Battle Royale zapowiedziany. Nintendo pokazało Pac-Man 99

Pac-Man 99 to kolejna produkcja opracowana z myślą o Nintendo Switch Online. Ekskluzywna gra została zaprezentowana na zwiastunie, który pokazuje główne założenia rozgrywki. Tytuł czerpie garściami z Mario Bros. 35 oraz Tetris 99.

Pac-Man 99 to specjalna wersja klasycznej pozycji, w której jednocześnie może brać udział aż 99 graczy. Nintendo reklamuje zmagania osadzone w Battle Royale – najnowsza propozycja inspirowana jest Tetris 99, a w tym wypadku bierzemy udział w rywalizacji, podczas której nie tylko mamy okazję wpływać na naszą planszę, ale również rywalizujemy z 98 innymi zawodnikami.

Tytuł został przygotowany ekskluzywnie dla klientów Nintendo Switch Online i jeszcze dzisiaj zostanie udostępniony szerokiej publice. Choć Pac-Man 99 jest dostępny za darmo, to jednak deweloperzy zadbali o 17 pakietów DLC – gracze mogą nabyć kolejne motywy, a także zakupić tryb offline (14,99 dolarów).

Produkcja BR została pokazana na zwiastunie, który dynamicznie prezentuje poszczególne elementy rozgrywki – deweloperzy rozbudowali klasycznego Pac-Mana o nowe mechaniki. Zadaniem wskazanych strategii jest ożywienie rozgrywki i zapewnienie ekscytującej, różnorodnej rywalizacji.

Warto dodać, że Mario Bros. 35, który również korzystał z podobnego rozwiązania, w zeszłym tygodniu został usunięty z cyfrowego sklepu Nintendo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battle Royale nintendo switch Nintendo Switch Online Pac-Man 99