Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2021 20:08
Wiedźmin 3 A Night to Remember
13880V

Wiedźmin 3 A Night to Remember zaprezentowany na zwiastunie. Opowieść kontynuuje wątek z DLC Krew i Wino

Najwięksi fani Wiedźmina 3 mogą zapoznać się z nową historią przygotowaną przez sympatyków produkcji. Opowieść zatytułowana „A Night to Remember” przedstawia zupełnie nowy wątek, który kontynuuje wydarzenia z rozszerzenia Krew i Wino.

CD Projekt RED potwierdził nową strategię zapowiadając plany na kolejne lata. Twórcy chcą w przyszłości rozwijać jednocześnie dwie duże gry AAA – jedną z uniwersum Cyberpunka, a drugą z Wiedźmina. Na konkretne plany dotyczące Wiedźmina 4 musimy zaczekać, ale fani nie tracą czasu i chętnie rozwijają świat Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin 3 A Night to Remember to samodzielna opowieść w formie zadania, która wprowadza nową zawartość kontynuując historię z rozszerzenia Krew i Wino. Autorzy zadbali o nowe postacie, przerywniki filmowe, nagrali dialogi oraz przygotowali specjalną nagrodę. Quest oferuje nawet trudne wybory i pozwoli graczom poznać wydarzenia związane z Oriany.

Zainteresowani powinni ukończyć główną przygodę z Krew i Wino oraz posiadać postać na około 50. poziomie doświadczenia. Historia jest dostępna w formie modyfikacji wyłącznie na PC.

Można w zasadzie żałować, że takie propozycje są dostępne wyłącznie na jednej platformie, bo pewnie kolejni gracze chętnie zapoznaliby się z Wiedźmin 3 A Night to Remember.

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-a-night-to-remember-new-quest/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3 A Night to Remember Wiedźmin 3: Dziki Gon