Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2021 15:53
Erica
627V

Erica trafia na kolejną platformę. Interaktywny thriller zmierza na PC

Erica zmierza na jeszcze jedną platformę. Produkcja była pierwotnie dostępna wyłącznie na PlayStation 4, następnie trafiła na urządzenia mobilne, a teraz zmierza na PC. Twórcy pokazali zwiastun i potwierdzili datę premiery.

Erica to interaktywny thriller stworzony przez brytyjskie studio Flavourworks. Gra pierwotnie była wydana przez Sony na PlayStation 4, ale od czasu premiery w 2019 roku sporo się zmieniło. Najwidoczniej producent PlayStation zadbał o czasową wyłączność, ponieważ w styczniu 2021 roku tytuł trafił na urządzenia mobilne, a teraz zmierza na PC.

25 maja Erica zadebiutuje na komputerach osobistychw Sieci wylądowała już podstrona na Steam, dzięki której możecie wrzucić przygodę na listę życzeń. Pozycja będzie dostępny za 9,99 euro, ale trzeba pamiętać, że opowieść bez problemu poznacie w 2-3 godziny. Warto przypomnieć, że historia była dostępna w tej cenie także na PS4.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać pierwszy gameplay, ale w tym wypadku nie będziemy mogli mówić o żadnej rewolucji. Sprawdźcie poniższy zwiastun, który przedstawia założenia gry.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Erica Flavourworks Sony Interactive Entertainment