Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2021 13:30
Ekipa w Outriders
744V

Outriders może otrzymać duże, fabularne dodatki. Twórcy mają wiele historii do opowiedzenia

Outriders zadebiutował jako kompletne doświadczenie, które oferuje kampanię oraz end-game. Deweloperzy nie stworzyli „gry jako usługi”, ale nie oznacza to, że nie zamierzają dalej rozwijać produkcji. Dyrektor kreatywny pozycji potwierdza możliwość opracowania fabularnych dodatków.

Outriders oferuje graczom pełnoprawną kampanię, która kończy się w sposób łatwy do przewidzenia – zespół zostawił sobie furtkę do przedstawienia następnych opowieści. Przedstawiciele People Can Fly dotychczas powtarzali, że odbiorcy otrzymają od premiery pełną zawartość i choć nikt nie powinien narzekać na fabułę oraz end-game, to twórcy mają znacznie większe plany.

Podczas rozmowy z Forbesem Bartek Kmita (dyrektor kreatywny) potwierdził, że jego zespół ma jeszcze wiele historii do opowiedzenia:

„Nigdy nie powiedzieliśmy, że porzucimy grę. To nie jest gra jako usługa, ale jeśli ludziom się spodoba, to na pewno będziemy robić więcej rzeczy w uniwersum Outriders. Mamy tak wiele historii do opowiedzenia i wiele pomysłów, które chcemy zgłębić, a których nie udało nam się zmieścić w podstawowej grze, więc z chęcią stworzymy więcej treści w przyszłości. Wszystko co stworzymy będzie w formie znaczących rozszerzeń z samodzielnymi historiami”.

Premiera looter shootera miała miejsce w zeszłym tygodniu, więc jest jeszcze za wcześnie, by ogłaszać DLC, bowiem studio nieustannie pracuje nad poprawą doświadczenia i ustabilizowaniem serwerów cieszących się ogromną popularnością. Najprawdopodobniej jednak Outriders doczeka się dodatkowych opowieści.

People Can Fly chce jednak postawić na duże rozszerzenia, które na pewno zostaną ciepło przyjęte przez fanów podstawki – pamiętając, że pozycja nie zawiera mikrotransakcji bądź skrzynek, wszelkiego rodzaju rozszerzenia mogą okazać się płatne.

Warto przypomnieć, że Outriders jest dostępne w abonamencie Xbox Game Passzaliczyło dobry start w Wielkiej Brytanii.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2021/04/03/outriders-devs-future-content-would-be-significant-expansions-with-self-contained-stories

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix