Największy na świecie Nintendo Switch jest o 650% większy od sprzętu Nintendo. Konsola działa

News
940V
Największy na świecie Nintendo Switch jest o 650% większy od sprzętu Nintendo. Konsola działa
Iza Łęcka | 06.04.2021, 11:17

Niektórzy nie zamierzają czekać na oficjalne ruchy Nintendo. Michael Pick zbudował znacznie większą wersję konsoli Japończyków. Nowe urządzenie nie jest wyłącznie telewizorem w nietypowej obudowie – sprzęt działa, a korzystając z przerośniętych Joy-Conów można ogrywać kolejne pozycje.

Od czasu do czasu pojawiają się nowe niepotwierdzone doniesienia dotyczące ulepszonego Nintendo Switcha, który zgodnie z opinią dziennikarzy redakcji Bloomberga zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. YouTuber Michael Pick nie czeka jednak na oficjalne wiadomości, a korzystając ze sprzętu japońskiego producenta, stworzył ogromną wersję konsoli.

Efektowne urządzenie ważące blisko 30 kg mierzy zawrotne 177,8 cm x 76,2 cm i zostało wyposażone w pełnowymiarowy wyświetlacz 4K UHDTV. Na 650% większym modelu uruchomimy gry, ale ze względu na duże rozmiary zdecydowanie łatwiej wykorzystać zewnętrzny kontroler.

Na opublikowanym materiale Pick przedstawia proces tworzenia całej konstrukcji, a także pokazuje działanie wszystkich przycisków i analogów, które zostały podłączone do oryginalnych Joy-Conów. Co więcej, zainteresowani będą mogli odtworzyć projekt – choć niezbędne do tego będzie posiadanie odrobiny umiejętności.

Wielki Nintendo Switch powstał w związku z akcją organizowaną dla szpitala St. Jude's Hospital, gdzie będzie służył najmłodszym. Influencer również zachęca swoich widzów do wsparcia inicjatywy, dzięki której mali pacjenci zostaną obdarowani różnego rodzaju upominkami.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu informowaliśmy na portalu o przygotowaniu ogromnego PS5 z działającym kontrolerem DualSense.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/78585/worlds-largest-switch-650-bigger-full-4k-tv-display-weighs-65lbs/index.html

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper