PS5 za 260 tysięcy zł ma 3 metry. YouTuber stworzył wielką i działającą replikę PlayStation 5

News
1997V
PS5 za 260 tysięcy zł ma 3 metry. YouTuber stworzył wielką i działającą replikę PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 02.02.2021, 20:38

Sony walczy z produkcją kolejnych modeli PS5, ale okazuje się, że nawet niektórzy YouTuberzy bawią się w opracowywanie PlayStation 5. ZHC stworzył ogromną wersję najnowszej konsoli japońskiej korporacji, która nawet działa.

ZHC to znany YouTuber (18,9 mln subskrybentów), który zajmuje się upiększaniem sprzętu Apple. Teraz twórca Internetowy postanowił zmierzyć się z tematem PlayStation 5 i wpadł na nietypowy pomysł – jego zespół przygotował działającą i wielką replikę PS5.

Stworzenie urządzenia zajęło sporo czasu i kosztowało 70 tysięcy dolarów – możemy podejrzewać, że w środku znajduje się normalna edycja konsoli, ale YouTuber pokazał nawet ogromny DualSense, który również działa i pozwala cieszyć się rozgrywką.

Zapytacie: po co? ZHC postanowił wykorzystać ostatnio popularny trend i upiększyć wygląd bocznych paneli PlayStation 5. Zamiast jednak odświeżyć prezentację standardowego modelu PS5, zdecydowano się na pomalowanie takiego kolosa.

Całość została ubrana w akcje promocyjną, ponieważ w wyzwaniu brały udział dwa zespoły, a jednocześnie ZHC kupił kilka sztuk PlayStation 5, które trafiły do organizacji charytatywnej. W dodatku, to wielkie PS5 może trafić do jednego z widzów.

Sprawdźcie swoje statystyki z PlayStation oraz pobierzcie najnowsze gry z PlayStation Plus.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/ps5_console_customisation_has_been_taken_to_the_next_level

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper